Wednesday , 25 April 2018

Zhvishet lakuriq në Tajlandë, Bleona bën foto dhe na tregon të pasmet…(FOTO)

Ajo di gjithmonë se si të jetë në qëndër të vëmendjes dhe që nga momenti kur ngriu vezët live, duket se nuk po ndalet së qënuri dhe më shumë.
Bleona Qereti duket se po vazhdon t’ia kalojë bukur me pushime me destinacionet që ka zgjedhur dhe këtë e tregon përmes postimeve dhe në Instagram.
Mirëpo, në foton e fundit të postuar nga Tajlanda, ajo shihet teksa është lakuriq dhe në momentin që ka kthyer të pasmet për të ecur, lë edhe një mesazh…Shtype reklamen e meposhtme dhe prit 5 sekonda per te pare videon e plote: