Monday , 19 March 2018

Zbulohet e dashura e re e Noizyt? Ja video Exluzive (Pamje)


Kohët e fundit reperi, Noizy, është diskutuar mjaft sa përket jetës së tij sentimentale.
Megjithatë duket se një vajzë i ka rrëmbyer zemrën. Ajo është gjithashtu pjesëtare e grupit OTR dhe quhet Naomi. Në profilin e saj në Instagram shohim shumë foto të afërta me reperin si dhe covera të saj. Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka më shumë se thjesht miqësi…por të paktën duket se Noizy e ka gjetur “zëvendësuesen” e këngëtares Enca Haxhia….Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni: