Saturday , 21 April 2018

(Video) Këngëtarja serbe “provokon” me të pasmet në emision live asaj i doli jasht…….

Këngëtarja e shumë përfolur serbe gjithashtu dhe njëra ndër sexbombat e estradës Sandra Africa ishte në emision live tek tv Pink.Ajo nuk njihet edhe aq nga zeri i saj sa qe njihet nga format trupore dhe nga xhvjeshjet ne sken qe i ben….
Ajo u shfaq mjaft seksi me pamjen e saj dhe moderatori ja dha nje detyrë “challenge” ku të pasmet e saj ishin ne fokus shimoni me poshte duke shtypur reklamen videon ????