Saturday , 17 March 2018

Vajza seksi merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin (Video)

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme.
E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse….per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!