Monday , 19 March 2018

Une Marigona nga Fshati Maqedonis.. Historia ime kjo:Pallohem me Lemin sepse me zuri me nje plak ne…


Tung jam Marigona nga nje fshat i maqedoni./Kisha nje dashnor plak ne fshat dhe dolem te fushat per tu palluar filliam te palloheshim me vinte te bertas por e baja veten nxerrja vetem pak ze kishte qene duke kaluar lemi kusheriri dhe kishte degjuar ishte afruar kishte par me kishte fotografuar dhe kishte ikur por pas 2 dite erdhi ne shtepi tek un dhe me preki bythen time i thash ngadal cben ma tregoi foton dhe me kercnoi se do ti.. per te vazhduar leximin e plot kliko ne reklam….