Saturday , 17 March 2018

Une Leonora nga Elbasani Kam nje histori tju tregoi si u pallova me vllan e shoqes time Mikelin zezak ishte …

Une Leonora nga Elbasani Kam nje histori tju tregoi si u pallova me vllan e shoqes time Mikelin zezak ishte …

Do I bie sa me shkurt te jet e mundur..nje dit shkoi te shoqja ne mengjes heret dhe kur shkoi aty I bie ziles dhe deren e hapi vellai I shoqes tim qe ishte I zhveshur vec me boksera e shikova dhe kari ti gjys I ngritu dukej gjigand..me zhvesh ne menyr te dhunshme me ul ne gjunje ku nuk me la te flisja asnje fjal por me rrasi karin ne goje qe ishte terbuar dhe… kliko ne reklam per vazhdim apo nese ke interes lej infot…