Monday , 19 March 2018

“Unë isha e para qe u pallova me te, ajo erdhi pas meje”, plas “sherri” mes dy bukurosheve të Proçesit”

“Unë isha e para qe u pallova me te, ajo erdhi pas meje”, plas “sherri” mes dy bukurosheve të Proçesit / Pas largimit të Marina Vjollcës nga programi “Procesi Sportiv”, ka nisur rivaliteti mes dy bukurosheve të tjera se cila do zerë përfundimisht vendin përkrah Edi Manushit.Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci dhe miss-i Blerta Leka duket se janë në “luftë” të ftohtë mes tyre.Për të hedhur dritë mbi këtë rivalitet mes tyre, Blerta ka rrëfyer ç’po ndodh realisht mes dy bukurosheve.
Per te pare videon e plote klikoni reklamen me poshte: