Saturday , 21 April 2018

Tronditet Shqiptaria: Tragjedi e madhe, Erërat marrin me vete avionin përplaset me ndërtesat, shumë të plagosur shqiptarë, ka edhe të….(Kujdes Pamjet)

Moti i keq dhe erërat e forta që kanë mbërthyer Evropën, për pak sa nuk kanë shkatuar një tragjedi kombëtare. Një aeroplan është përplasur me një ndërtesë pasi erërat e forta e kanë zhvendosur nga hapësira e parkimit, duke e “marrë me vete”. Mediat raportojnë se pjesa e përparme e avionit goditi një ndërtesë, Shërbimet e emergjencës u thirrën menjëherë në vendngjarje, ku mes tyre ka shumë të plagosur shqiptarë, ja dhe pamjet kur përplaset aeroplani, shtypni posht reklamen dhe menjëher ju hapet video, kujdes pamje të rënda: