Wednesday , 25 April 2018

Trondit shkodrania: Po pres fëmijën e dytë, por burri ma “dridhte” me një plakë të shëmtuar kam.. (Video)

Një grua ka zbuluar se i shoqi e tradhëton.
Ajo thotë se është shtatzënë dhe e gjithë kjo situatë i shkatërroi familjen dhe jetën. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.
“Mirëmëngjes. Kam dy javë që kam festuar 29-vjetorin. Jetoj në Shkodër bashkë me burrin, djalin 2 vjeç dhe jam 5-muajshe shtatzënë me vajzë.
Por jeta ime është shkatërruar.
Kam zbuluar tradhtinë e burrit 2 muaj më parë.
Kemi 4 vjet të martuar. E para se të martoheshim kemi pasur një histori të bukur dashurie…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: