Saturday , 17 March 2018

Trondit Kallashi,e kam bere 6 herë në ditë me këtë vip shqiptar.. / Pamje

Trondit Kallashi, e pranon qe mund ta bej 10 herë ne dite pa problem /PamjeKallashi apo sic njihet ndryshe Donjet Kasumi ishte e ftuar ne emisionin e Arian Canit. Ate nate ishe veshur bukur dhe provokative, por nuk i shpetoi pyetjeve shume provokative te Arian Canit. Ajo u pyet se sa here ne dite e ben.
Klikoni mbi reklamen e me poshtem prisni pak deri sa te hapet fotot