Monday , 19 March 2018

TMERR: A e dini se çka ndodhi me Frashër Krasniqin para pak minutave?

Kjo video e pubikuar nga një faqe në rrjetin social Facebook, shihet deputeti nga Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, me sy të mavijosur duke bërë thirrje që sistemi politik në vend të ndryshohet pasi, sipas tij, është sistem i dhunës dhe dhuna është e ndaluar, shkruan Parrotlla.net.Po i njëjti, në një emision në televizionin Klan Kosova, e sulmoi fizikisht deputetin nga Nisma për Kosovën, Milaim Zeka, duke i shkaktuar lëndime në fytyrë njofton portali Demaskim.com
Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë duke shtyp rek lamen