Saturday , 17 March 2018

Teston besnikërinë e të fejuarës aktore që ishte në gjendje të bënte gjithçka për një rol, zhgënjehet keq nga veprimet e saj (Video)

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të.Vajza nga India është një aktore amatore e cila ëndërron të luaj në filma të Bollywoodit, ndërsa partneri i saj frikësohej se ajo është në gjendje të bëjë gjithçka para producentëve për të fituar një rol:Por ajo cfar ndodhi do te shokohesh shtype reklamen dhe ndiqe: