Monday , 19 March 2018

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi (Video)

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi
Këtë javë të ftuar në emisionin nKosovë Show tek Shpetim Desku janë moderatori Labinot Gashi dhe Tringa Kay, njofton Gazeta NewBorn.

Gjatë emisionit ka pasur edhe momente kur janë ngirtur tensionet mes Labit dhe Shpetimit rreth idesë së emisionit, përcjellë Gazeta NewBorn.
Per ta pare video klikoni KETU