Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve video

“Hallakatet” Aleksandar Vuçiq, ja se çka bëri sapo Thaçi e dha live lajmin për… (Video)

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi të mërkurën se është shumë i kënaqur me reagimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe sekretarit të përgjithshëm të NATO-s Jens Stoltenberg lidhur me çështjen e formimit të ushtrisë së Kosovës.Ai theksoi se zyrtarët amerikanë e kanë bindur se janë kundër zhvillimeve të …

Artikulli i plotë »