Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve veselit

Tentimvrasje ndaj Kadri Veselit, ja emrat e personave që deshën ta vrasin (Video)

Tentimvrasje ndaj Kadri Veselit, ja emrat e personave që deshën ta vrasin (Video) Ish-shefi i Shërbimit Intelegjent të Kosovës (SHIK), Kadri Veseli, aktualisht lider i PDK-së dhe kryetar i Kuvendit të Kosovës, kishte qenë cak i një plani për tu vrarë, shkruan Gazeta NewBorn. Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit …

Artikulli i plotë »

Fisi i VV-së i kundërpërgjigjet Veselit: Luli i vocërr, duhesh me qenë fort majmun për të…

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, dje ka vizituar Vitinë, ku ka dhënë premtimet e tij në rast se koalicioni i partisë së tij i fiton zgjedhjet. Megjithatë, ai nuk la pa i thumbuar edhe rivalët politik, në këtë rast deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismailin, të cilin …

Artikulli i plotë »