Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve vajza

Harrojeni të gjithë maturantët: Vajza e lutfi Hazirit i paska çmend të gjithë për mbrëmjë të maturës

Vajza e nënkryetarit të LDK’së dhe kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri ka shëlqyer në mbrëmjen e saj të maturës Është koha e përfundimit të maturave por këto mbrëmje janë edhe ana tjetër e medaljes, ku shumë të rinj, sidomos femra, tregojnë bukurinë e tyre. Lotina Haziri ka shkëlqyer me bukurinë …

Artikulli i plotë »

Vajza e Fahredin Gashit i dënuar me 18 vjet burg, mahnitë me bukurinë e saj në mbrëmjen e matures (Foto)

Frontina Gashi, është bërë maturante.Në këtë ditë të vecantë për vajzat e shkollës se mesme ajo është kujdesur të shkelqejë dhe ia ka arritur. Frontina është bërë e vecantë me dukjen e saj, ashtu sic e ka edhe emrin, shkruan Magazina.al Edhe pse nata a matures është njëra ndër momentet …

Artikulli i plotë »