Monday , 23 April 2018

Arkivat e etiketimeve tregon

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen (Video EXLUZIVE)

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen… Një djalë është paraqitur si person me aftësi të kufizuara për të realizuar një kamerë të fshehtë. I është prezantuar një vajze në qytetet, porse kjo e fundit ka refuzuar …

Artikulli i plotë »

‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video)

‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video) Mysafirja e parë për emisionin e sontëm ‘Mirage’ ishte Mihrije Braha. Ajo foli për karrierën muzikore dhe jetën private, detaje të cilat nuk i keni ditur, shkruan lajmi.net Mihrije Braha na zbuloi detaje interesante nga dasma e kanagjeqi i saj, gjithashtu tregoi …

Artikulli i plotë »

Ballisti s’do ekstradohet në Serbi, ish presidenti kroat tregon edhe njëherë respektin për shqiptarët

Ismail Morina, i njohur si “Ballisti”, nuk do të ekstradohet në Serbi nga Kroacia. Kështu ka njoftuar Naim Murseli, njëri nga këshilltarët më të afërt të liderit të AKR-së, Behgjet Pacolli, i cili ka shkruar se Ballisti nuk do të ekstradohet në Serbi, dhe krejt kjo falë angazhimit të mikut …

Artikulli i plotë »

“Kur ndodhi shpërthimi unë isha te pista”, kosovarja e plagosur tregon ferrin që kaloi në Velipojë (FOTO)

Saida Spahija është një prej persona që u plagos nga zjarri i rënë në restorant Il Cavaliero në Velipojë. 19-vjeçarja tregon per “ShkodraNews” momentet e tmerrit që ka përjetuar dhe se si ka gjetur një qoshe mes mureve për të shpëtuar nga flakët e zjarrit. “Në momentin kur ka ndodhur …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Sulmoi me bombë kryeministrinë, i riu tregon në polici arsyen: Qëllova sepse …

Një i ri nga Fieri është arrestuar pasi ka sulmuar me një bombë molotov kryeministrinë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Ardian Peshtanaku është prangosur nga Garda dhe më pas iu dorëzua policisë. I pyetur se cili ishte motivimi i veprimit të tij, Peshtanaku është shprehur se hodhi shishen e benzinës …

Artikulli i plotë »