Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve tregon

Befason Adelina Ismaili:: Tregon se si disa pronar të diskotekave në Zvicër e detyruan tju ulet në prehër dhe të bëj…

Këngëtarja Adelina Ismaili për shumë vite ishte një prej këngëtarëve me aktive të estradës me muzikat dhe hitet e saj. Adelina në një intervist ka rrëfyer për jetën e saj ku dhe tregoi disa probleme që ka pasur në të kaluarën deri sa ka arritur në këtë vend ku është …

Artikulli i plotë »

15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, kujdes djema!

Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, kujdes djema!Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend fantazisë. 15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak …

Artikulli i plotë »

Publikohet video ja si ndodhi vrasja e Florencit, e dashura e tij Eni Besa tregon ku e morri videon dhe thot se kercenohet nga.. (Video)

“Mos paçi fatin e Florencit”, shikoni ku i çojnë shqiptarët pa dokumente në Francë….Vdekja e Florencit ka tronditur gjithë shqipërinë ku dhe po vazhdojnë hulumtimet se kush e bëri këtë krimë.Por e dashura e tij Eni Besa sapo publikon videon si ndodhi vrasja ne burge,kujdes pamjet: shikoni cfarë ndodh ne …

Artikulli i plotë »

Befason Gjyste Vulaj tregon gjithça në një Intervistë: Ja si e kuptova se burri është duke më ‘’tradhtuar’’, “Ai iku në dush, unë i hapa telefonin dhe….

Befason Gjyste Vulaj tregon gjithça në një Intervistë: Ja si e kuptova se burri është duke më ‘’tradhtuar’’, “Ai iku në dush, unë i hapa telefonin dhe….E ftuar në një emision këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar për jetën e saj dhe lidhjen me burrin gjithashtu tregon edhe për momentet kur …

Artikulli i plotë »

Kallashi për herë të parë tregon n’Kosovë Show: Ja pse e ndala vallëzimin dhe seksin (Video)

Kallashit i ndodhi diçka e papritur derisa po e priste një organizatore të mbrëmjeve rinore. Edhe sonte si çdo javë në 20:30 shfaqet emisioni n’Kosovë Show. Mysafirë është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi dhe Astrit Haraqija. Kallashi nuk kishte ftesë për emision u soll nga maskat që e …

Artikulli i plotë »