Monday , 23 April 2018

Arkivat e etiketimeve tregon

Alberia e tregon gjoksin, Shpetimi s’kuqet: Shikojeni e kam bio, jo artificial! (VIDEO)

Alberia e tregon gjoksin, Shpetimi s’kuqet: Shikojeni e kam bio, jo artificial! Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, të ftuar janë këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj dhe aktori Shqipri Kelmendi!. Hadërgjonaj, ka thënë se gjoksi i saj është bio dhe jo artificial, ndersa moderatorit te n`Kosove Show Shpetim …

Artikulli i plotë »