Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve tregon

E Pabesueshme: Trondit Blero me deklaratën e tij e tregon arsyen e ndarjes me Teutën, “ U ndava nga ajo se e kuptova që Teuta më….

Çifti Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi, tashmë janë shumë larg njëri tjetrit. Por edhe sot cdo informacion mbi jetën e tyre flitet menjëher në media. Edhe pse Blero vazhdoi jetën e tij dhe sot gjendet në prehër të një të dashure të re, publiku është kurreshtar të di arsyet pse …

Artikulli i plotë »

Çmendet Kallashi tregon në një intervistë, Ja sa e ka cmimin për një natë… (Video)

Shokuese: Çmendet Kallashi tregon në një intervist, ja sa e ka cmimin per nje nate…Në mediat shqiptare komentohet jashtezakonisht shume per bukurin terheqese dhe per format bombastike te saj, kallashi është një prej femrave më provokuese të estradës shqiptare, ku gjithmone eshte ne shenjester ne rrjetet sociale. Ajo në një …

Artikulli i plotë »

Sali Berisha tregon se kush e vrau kolonelin Ahmet Krasniqi në Tiranë (Video)

Në emisionin Komiteti që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për vrasjen e kolonelit Ahmet Krasniqi në Kosovë. Berisha ka treguar nëse Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i shiteshin armët, apo ato i dhuronte Shqipëria.Ai ka folur për vrasjen e kolonelit, duke akuzuar shefin e Shërbimin …

Artikulli i plotë »

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »

Çmendet Rozana Radi e tregon hapur në emision: Këtij personi që është shumë i njohur në mediat shqiptare i kam dërguar foto lakuriq…

Këngëtare, tekstshkruese, aktore, skenariste, moderatore e biznesmene, Rozana Radi është një nga femrat më të dashura për shqiptarët që me këngët e interpretimet e saj ka emocionuar një publik të tërë. Rozana ka qenë e ftuar së në emisionin e Roza Latit, e cila i ka bërë një pyetje shumë …

Artikulli i plotë »