Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve tragjedi

Tronditet Shqiptaria: Tragjedi e madhe, Erërat marrin me vete avionin përplaset me ndërtesat, shumë të plagosur shqiptarë, ka edhe të….(Kujdes Pamjet)

Moti i keq dhe erërat e forta që kanë mbërthyer Evropën, për pak sa nuk kanë shkatuar një tragjedi kombëtare. Një aeroplan është përplasur me një ndërtesë pasi erërat e forta e kanë zhvendosur nga hapësira e parkimit, duke e “marrë me vete”. Mediat raportojnë se pjesa e përparme e …

Artikulli i plotë »

Lajm Shokus: Tragjedi mbi tragjedi shikoni se kush vdiq mbi arkivolin e Florence Beqira…

Para pak momentesh ka mbërritur në aeroportin e Rinasit trupi i pajetë i Florenc Beqirit. 23-vjeçari nga Shkodra ndërroi jetë në spitalin e Marsejës me datë 22 dhjetor dhe deri dje trupi i tij i është nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore.Familjarë, miq, të afërm dhe të panjohur e kanë pritur mes lotësh …

Artikulli i plotë »

Ndodh kjo tragjedi, një javë pasi martohet Alberti e vret gruan, arsyeja “Qesharake”

Albert Gabibov, një burr 34 vjeçar nga Shën Petersburgu i Rusisë, vrau nusen e tij vetëm një javë pas martesës, pasi humbi nervat, ngase ajo kishte harruar t’i fuste telefonin në rrymë për ta mbushur baterinë.Alberti i ka thënë policisë se vrasja kishte ndodhur aksidentalisht. Ai kishte pohuar se gjatë …

Artikulli i plotë »