Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve trafiku

E FUNDIT / Aksident trafiku në Skënderaj, shtatë persona të… (Kujdes pamjet)

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditë së sotme në rrugën Skënderaj – Turiqevc. Sipas raportimeve të dëshmitarëve, nga kjo përplasje veturash, kanë mbetur 7 persona të lënduar në mesin e tyre dhe një fëmijë 4 vjeçar, transmeton Klan Kosova. Pamjet që janë dërguar në adresë të KlanKosova.tv, tregojnë më …

Artikulli i plotë »

E Fundit : Aksident i rëndë trafiku, shtatë vjeçarja po lufton për jetë

Një vajzë e moshës shtatë vjeçare është në rrezik për jetë pas aksidentit që ka ndodhur në rrugën Ohër-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 17:15. Sipas MPB-së, 26-vjeçarja L.K nga Vallandova duke drejtuar makinën e saj “polo” ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur. Me lëndime të rënda ka përfunduar …

Artikulli i plotë »