Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve tmerrohet

Tmerruese: Magjistari fut kërrabëzen (gjilpëren) në Fytyrë, tmerrohet kampionja evropiane e bodibildingut ! [Video+18]

Këtë të diele në emisionin Kojshia Show të ftuar të kojshisë ishin, kampionja Europiane në fitnes Geta Beqa dhe Ilir Magjistari, shkruan InfoKosova. Ilir nga minuta 31:45 e futë kërrabëzen në gojë dhe tmerron publikun, por edhe kampionen europiane të fitnesit Geta Beqa./InfoKosova/ Për më tepër ndiqeni videon +18 nga …

Artikulli i plotë »