Monday , 23 April 2018

Arkivat e etiketimeve thote

E quajti “motherf****”, Enca Haxhiaj i thotë të gjitha për Noizyn dhe grupin

Ndonëse të gjithë kanë shpresuar në një pajtim, mes Enca Haxhiajt dhe Noizyt “sherri” po vazhdon dhe dy artistët nuk ia kursejnë “thumbat” njëri-tjetrit. Hera herës ata publikojnë mesazhe në rrjetet sociale, apo në deklaratat e tyre në publik, të cilat interpretohen si të drejtuara ndaj Encës apo Noizyt. Por …

Artikulli i plotë »

Nuk shpreh ngushëllime por befason me koment Jeta Xharra, ja çka thotë për gazetarin e RTK-së i cili vdiq sot (Foto)

Pas marrjes së lajmit për vdekjen e publicistit, gazetarit të njohur dhe redaktorit të RTK-së, Qani Mehmedi, miqët, kolegët, bashkëpunëtorët, familjarët e të afërmit po i shprehin ngushëllime famijes Mehmedi, për vdekjen e familjarit të tyre, shkruan Gazeta NewBorn. Por ndryshe nga këto është reagimi i gazetarës Jeta Xharra. Ajo …

Artikulli i plotë »