Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve thote

Godet Taip Erdogan, Ja çka ju thotë serbëve për Shqiptarët (Video)

Në një intervistë për ArnavudAgencyExpress, kryetari i shtetit të Turqisë ka shprehur hapur mendimin e tij dhe simpatinë ndaj Shqiptarëve, duke thënë se Shqiptarër fillimisht duhet ti bashkojnë trojet pastaj të bëhen pjesë e Bashkimit Europian.Ai mes tjerash kishte theksuar se shqiptarët dhe boshnjakët janë aleatët e Turqisë dhe se …

Artikulli i plotë »

‘Shokon’ Shefqet Krasniqi, shikojeni se çka thotë për Vetëvendosjen (Video)

Ish-imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, kishte folur rreth Lëvizjes Vetëvendosje.Imami i cili ishte akuzuar për nxitje të urrjetje, përçarje dhe mosdurim kombëtar racor e fetar. Policia e Kosovës përmes një njoftimi zyrtar kishte treguar se kishte shoqëruar Shefqet Krasniqin, si të dyshuar për veprën penale “nxitje …

Artikulli i plotë »

Amerika “dridhë” Politikanët e Kosovës, Ja çka thotë për Gjykaten Speciale (Video)

Pas deklaratave të ashpra të Ambasadës së ShBA të premten, ku iu bë vërejtje liderëve që të ndalin përpjekjet për shfuqizim e Gjykatës Speciale ka ardhur një reagim edhe nga Departamenti Amerikan i Shtetit.Thaçit, Haradinajt e Veselit u kërkohet që ti përmbahen zotimeve të tyre ndaj punës së Gjykatës.“Ne u …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive : Kallashi thotë që s’ka të brendshme, Iva Aliko i fut duart dhe…(18+VIDEO)

“Zonë e Lirë” sonte me “pullë të kuqe”. Moderatori Arian Çani ka vendosur të “çmendë” publikun mbrëmjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoëbiz-it shqiptar të cilat gjithmonë provokojnë me fotot, videot apo deklaratat e tyre. Sikur të mos mjaftonte Iva Aliko me transparencën e saj në kulm …

Artikulli i plotë »

Shokuese: Genta Ismajli flet pas videos qe i doli duke e bërë me Noizyn, ajo thotë se e bëra me të përshkak se ai gjithmon më ka…

Shokuese: Genta Ismajli flet pas videos qe i doli duke e bërë me Noizyn, ajo thotë se e bëra me të përshkak se ai gjithmon më ka…Dihet qe Genta Ismajli kishte shume lidhje dashurie me shumë reper të tjerë. Duke perfshir këtu Getin, Noyzin e shumë të tjerë. Një kohë …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive : Kallashi thotë që s’ka të brendshme, Iva Aliko i fut duart dhe…(18+VIDEO)

“Zonë e Lirë” sonte me “pullë të kuqe”. Moderatori Arian Çani ka vendosur të “çmendë” publikun mbrëmjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoëbiz-it shqiptar të cilat gjithmonë provokojnë me fotot, videot apo deklaratat e tyre. Sikur të mos mjaftonte Iva Aliko me transparencën e saj në kulm …

Artikulli i plotë »