Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve tallet

Rama ia “rrëzon dorën” Haradinajt dhe tallet: Kam menduar se Ramushi ka fuqi si kali

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit në Shqipëri, është pritur në takim nga kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama.Siç njoftojnë burimet, mes dy krymeinistrave u diskutua për zhvillimet politike në rajon dhe për aktivitetet që do të organizohen në kuadër të Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastriotit-Skënderbeut, …

Artikulli i plotë »

E turpshme: Ermal Mamaqi “tallet keq” me besimtarët myslimanë të Kosovës, ja çka i thotë Kadri Veselit

Ermal Mammaqi gjatë emisionit të tij “Xing” ku të ftuar kishte kreun e PDK-së në Kosovë, Kadri Veseli ka bërë një pyetje dhe një koment që mund të konsiderohet në kufijtë e një skandali. Mamaqi e pyeti Veselin: “z.Veseli zgjedhjet në Kosovë përkojnë në mes të muajit të Ramazanit. A …

Artikulli i plotë »