Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve skandal

Skandal: Arian Çani e pyet Iva Spahon, a do të pallohesh me mu një natë?, Iva spaho me përgjigjen e saj çmendi gjithë publikun

Dihet që në emisionin e Arian Çanit nuk ndodhë gjë tjetër pos çudirave. Ai shumë femna nga estrada shqiptare ka ftuar në emision dhe ka provokuar. Në emision e tij ndodhi edhe një çudi e radhës, ku ai modeles së njohur Iva Spaho i parashtroi një pyetje se a do …

Artikulli i plotë »

Skandal: Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar e bëj rregullisht , nuk do ta besoni se kush është, shikoeni (Video)

Kallashi, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, Kallashi si valltare e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Publikut u ka interesuar se me cilin person eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie,tani zbulohet se kush …

Artikulli i plotë »

Skandal: Genta Ismajli me këtë rrëfim në emision i la të gjithë gojë hapur, “Para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se…

Siç njihet në estradën shqiptare Genta Ismajli është një ndër femrat e bukura dhe provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Dhe ajo në emision tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, …

Artikulli i plotë »

‘Çmendet’ Daçiqi kur këtë ‘skandal’ ja zbulon Vlora Çitaku para gjithë OKB-së

Ambasadorja kosovare në Uashington, Vlora Çitaku mbajti fjalim në mbledhjen e sotme të Këshillit të sigurimit. Fjalimin e saj të plotë mund të lexoni këtu: “I nderuari Zotëri President, Të nderuar anëtarë të Këshillit të Sigurimit, I nderuar përfaqësues special i Sekretarit Gjeneral, Zonja dhe Zotërinj…shiko videon e plote duke …

Artikulli i plotë »