Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve shqiptar

Do të habiteni se çka i dërgon një Shqiptar Presidentit Amerikan Trump (Pamje)

Shqiptari i dërgon një super video presidentit Amerikan Trump.Pas mesazhit nga Kosova për Donald Trumpin, tani edhe Shqipëria ka realizuar një video për presidentin amerikan. Shqipëria ka mirëpritur Trumpin me fjalët e tij. Kjo është një përgjigje ndaj Holandës ku mirëpriste zgjedhjen e Donald Trumpit, president.Ky klip është interesant dhe …

Artikulli i plotë »

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut (Video)

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut….Mbremjen e kaluar në emisionin e moderatores së njohur Luana Vjollcës, “Shiko kush luan” kanë qenë të ftuar personazhe mjaft të pëlqyer për publikun. Dhe ajo që ra në sy shumë ka qenë vajza bukuroshe Rashel, …

Artikulli i plotë »

80 milionë euro të fshehura në Londër, politikani i fuqishëm shqiptar do të arrestohet nga FBI-ja

Një tërmet i madh pritet të “shkundë” të gjithë sferën politike në Shqipëri. Shumë nga figurat e njohura politike të vendit duket se kanë rënë në rrjetën e FBI-së por edhe shërbimeve të tjera sekrete ndërkombëtare.Sipas raporteve të tyre, së shpejti pritet edhe arrestimi i një politikani të fuqishëmAmbasadori Donald …

Artikulli i plotë »

Cili është personazhi i njohur shqiptar që la më shumë mbresa për Adela Xhamanin?

Vdekja e papritur e gazetares Adelajda Xhamani është klasifikuar nga Policia si vdekje për shkaqe natyrore. Mjekët ligjorë, që bënë autopsinë mëngjesin e së dielës, paraprakisht dyshojnë për një arrest kardiak. Ndonëse raporti përfundimtar i mjekëve ligjorë pritet të dalë brenda dy javësh, nga analizat paraprake nuk rezulton të jenë …

Artikulli i plotë »