Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve shokun

26-vjeçarja: Kam bërë seks me shokun tim të ngushtë, por u tmerrova çfarë kuptova pas seksit!

Një femër 26-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë erotike me mikun e saj, të cilin pastaj e bëri të dashur. Ajo ka thënë se është ndarë dhe bashkuar disa herë me të, por tani ai e ka bllokuar tërësisht në rrjetet sociale, ndërsa kjo ndihet tërësisht e shkatërruar. Më …

Artikulli i plotë »

E tradhtonte gruaja me shokun më të ngushtë, pagunë shqiptarin 20.000 euro për t’ia thyer kockat dhe më pas…Video

Për shkak që 46 vjeçari nga Salzburgu kërkonte sëpari të dhunonte fizikisht dhe më pas të vriste dashnorin e gruas së tij, është dënuar me gjashtë vjet heqje lirie nga Gjykata në Austri, shkruan “Krone”. “Po, unë jam i fajshëm,” u përgjigj Roland S. (46) ndaj gjykatëses. “Më vjen keq, …

Artikulli i plotë »