Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve shoku

“Shoku i burrit më çoi foto lakuriq në Snapchat, s’u përmbajta dot dhe…”, rrëfimi tronditës i 27-vjeçares

“Shoku i burrit më çoi foto lakuriq në Snapchat, s’u përmbajta dot dhe…”, rrëfimi tronditës i 27-vjeçares Foto ilustruese Të gjithë kemi bërë të paktën një gjë për të cilën jemi penduar më pas. Kështu ka ndodhur edhe me një vajzë 27-vjeçare, e cila u nda nga burri i saj …

Artikulli i plotë »

Pershendetje une Roza po tregoi si isha ne pishin me mixhen edhe shoket e tij,shoku i mixhes Alberti me palloi ne WC’n e vajzave bertita shume dhe…

Pershendetje une Roza po tregoi si isha ne pishin me mixhen edhe shoket e tij,shoku i mixhes Alberti me palloi ne WC’n e vajzave bertita shume dhe… Per mos ta zgjatur dua tju tregoi historin time te plote qe me ka ndodhur..Alberti me tha hajde me mua shkova aj me …

Artikulli i plotë »