Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve shkolle

E Turpshme: Shikoni si vishet kjo mësuese në një shkollë të Kosovës! (Pamje)

Në disa fotografi që janë shpërndarë në rrjetet sociale për të cilat pretendohet se janë fotografuar nëpër shkollat e Kosoves, shihen nxënëset me veshjet e tyre mjaft provokuese. Në fotografitë e mëposhtme shihen mësueset dhe nxënëset me veshjet e tyre shumë provokative, që nuk ngjajnë aspak me veshjet normale të …

Artikulli i plotë »

E fundit : Skandal në Kosovë/ Drejtori kapet duke bërë seks me mesuesen në shkollë..

Drejtoresha bën seks me mësuesin te shkolla “Emin Duraku”. Të dy kapen në flagrancë dhe pas kësaj, pushohet menjëherë të dy.Komuna e Shtimes ka pushuar nga puna drejtoreshën e shkollës së mesme të ulët në Kosovë “Emin Duraku” me inicialet A.S. dhe një mësimdhënës në këtë shkollë B.D, për të …

Artikulli i plotë »