Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

E Turpshme: Shikoni si vishet kjo mësuese në një shkollë të Kosovës! (Pamje)

Në disa fotografi që janë shpërndarë në rrjetet sociale për të cilat pretendohet se janë fotografuar nëpër shkollat e Kosoves, shihen nxënëset me veshjet e tyre mjaft provokuese. Në fotografitë e mëposhtme shihen mësueset dhe nxënëset me veshjet e tyre shumë provokative, që nuk ngjajnë aspak me veshjet normale të …

Artikulli i plotë »

Lajm Shokus: Tragjedi mbi tragjedi shikoni se kush vdiq mbi arkivolin e Florence Beqira…

Para pak momentesh ka mbërritur në aeroportin e Rinasit trupi i pajetë i Florenc Beqirit. 23-vjeçari nga Shkodra ndërroi jetë në spitalin e Marsejës me datë 22 dhjetor dhe deri dje trupi i tij i është nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore.Familjarë, miq, të afërm dhe të panjohur e kanë pritur mes lotësh …

Artikulli i plotë »

E Tmerrshme: “Mos paçi fatin e Florencit”, shikoni ku i çojnë shqiptarët pa dokumente në Francë (Kujdes Pamjet)

Mos paçi fatin e Florencit”, shikoni ku i çojnë shqiptarët pa dokumente në Francë….Vdekja e Florencit ka tronditur gjithë shqipërinë ku dhe po vazhdojnë hulumtimet se kush e bëri këtë krimë. Shqiptarët denoncojnë gjendjen e mjeruar ku ata jetojnë në kampet e autoriteteve franceze. Shqiptarët në kampin e Calais sikurse …

Artikulli i plotë »