Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

Shikoni MIRË këto dy LYTHA! Nëse i keni në trup dijeni: njëri ndër ta është KANCER potencial!

Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëkurë, por edhe të mbroheni nga rrezet e diellit, mund të ndodhë të pendoheni edhe ju. Mirëpo, atëherë do të jetë vonë. Me lythat në lëkurë nuk duhet lozur, madje edhe nëse …

Artikulli i plotë »

Bëhet hor Fisnik Ismaili: Komentuesi e shan me nanë në Facebook, por shikoni si i’a kthen deputeti i VV-së (FOTO)

Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili në Facebook është shumë aktiv ku ka edhe komente të ndryshme nga ndjekësit e tij, shkruan Botapress. Fisnik Ismaili në postimin e tij “Me e kapërcye ylberin, thojnë, e ndryshon gjininë. Në rranjë të ylberit, thojnë, e gjen një qyp me pare. E me t’ra …

Artikulli i plotë »