Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

Ndodh edhe kjo nKosovë SHOW, reperi thot e kam takuar ne 2002 Michael Jackson shikoni se çka i ben Shpetimi atij… (VIDEO)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj, Grupi ‘FAMA’, Dj Cimi si dhe Blerina Braka, shkruan Gazeta NewBorn. Sikurse në emisionet e kaluara edhe në këtë emision ka pasur plotë momente interesante dhe befasi, transmeton Gazeta NewBorn. Reperi ka folur edhe …

Artikulli i plotë »