Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve shikoni

Shikoni si Naim Abazi tenton ta puthë Këngëtaren e njohur, Ja reagimi saj (Pamje)

Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes. Në videon më poshtë këngëtari …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si në filma! (Video)

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si ne filma.Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Çmendet Ana Kabashi…Zhvishet ‘live’ në emision… (Video)

Ajo është pjesërisht aktive sa i përketë projekteve muzikore, por ato gjithmonë rezultojnë të suksesshme.Ana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E sonte ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Top Shoë”, në të cilin është shfaqur me një veshje mjaftë provokative.Madje kur ajo …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Çmendet Ana Kabashi…Zhvishet ‘live’ në emision… (Video)

Ajo është pjesërisht aktive sa i përketë projekteve muzikore, por ato gjithmonë rezultojnë të suksesshme.Ana është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.E sonte ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Top Shoë”, në të cilin është shfaqur me një veshje mjaftë provokative.Madje kur ajo …

Artikulli i plotë »