Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve sherri

“Unë isha e para qe u pallova me te, ajo erdhi pas meje”, plas “sherri” mes dy bukurosheve të Proçesit”

“Unë isha e para qe u pallova me te, ajo erdhi pas meje”, plas “sherri” mes dy bukurosheve të Proçesit / Pas largimit të Marina Vjollcës nga programi “Procesi Sportiv”, ka nisur rivaliteti mes dy bukurosheve të tjera se cila do zerë përfundimisht vendin përkrah Edi Manushit.Ish-velina e “Xing me …

Artikulli i plotë »

Plas sherri : Bleona Qereti eja me pallo edhe mua’ i komenton burrit te Angelës, ja si reagon Angela Martini!!!

Angela Martini dhe Dragos Savulescu kurorëzuan në një ceremoni të çmendur martesore lidhjen e tyre disa vjeçare. Në këtë ceremoni ishte e pranishme dhe mikja e Angelës, Bleona Qereti.Bleona është një nga personat e afërt të çiftit pasi ajo ishte pikërisht dëshmitare e ceremonisë.Dargos ka publikuar një foto në instagram …

Artikulli i plotë »

E Fundit : Sherri i shqiptarëve në Facebook, përfundon me të shtëna me armë…

Një sherr i nisur në rrjetin social Facebook -mes dy të rinjve – ka përfunduar me të shtëna me armë zjarri (fatmirësisht në ajër). Sipas policisë së Shqipërisë, dy të rinjtë e Tepelënës janë “kapur” pranë ish-Shtëpisë së Oficerëve. Policia nuk i ka arrestuar, por ka identifikuar njërin prej tyre, …

Artikulli i plotë »