Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve shefqet

‘Shokon’ Shefqet Krasniqi, shikojeni se çka thotë për Vetëvendosjen (Video)

Ish-imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, kishte folur rreth Lëvizjes Vetëvendosje.Imami i cili ishte akuzuar për nxitje të urrjetje, përçarje dhe mosdurim kombëtar racor e fetar. Policia e Kosovës përmes një njoftimi zyrtar kishte treguar se kishte shoqëruar Shefqet Krasniqin, si të dyshuar për veprën penale “nxitje …

Artikulli i plotë »

Përplasen keq hoxhallarët Elvis Naçi dhe Shefqet Krasniçi, kjo është arsyeja!

Përplasen keq hoxhallarët Elvis Naçi dhe Shefqet Krasniçi, kjo është arsyeja! Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas. Hoxha Elvis Naçi, është …

Artikulli i plotë »

‘Çartet’ Shefqet Krasniqi: Ku ku për ata që shkojnë në pishina, ja çfarë do të ndodh me ta (Video)

‘Çartet’ Shefqet Krasniqi: Ku ku për ata që shkojnë në pishina, ja çfarë do të ndodh me ta (Video) Hoxha i njohur nga Prishtina lëshon një “Fetwa” tjetër, kësaj radhe për ata që kanë ndërtu pishina dhe për ata që shkojnë atje. Shefaqet Krasniqi, tregon se çka do të ndodh …

Artikulli i plotë »

Ja se çka i shkruan një komentues Shefqet Krasniqit në Facebook, pasi ai postoi këtë gjë..

Imami Shefqet Krasniqi tashmë i njohur për ligjeratat e tij me karakter të ashpër fetar, së fundmi ka reaguar edhe ndaj lojtarëve të kombëtares dhe tifozëve që bartnin flamurin kombëtar, shkruan Infokusi.com. Mirëpo në njërën nga portalet, një komentues ka zgjedhur një formë të veçantë për t’i reaguar Imam Krasniqit.per …

Artikulli i plotë »

Godet Shefqet Krasniqi: Ja kush do të jetë kryeminister i Kosovës aj thot se…(Video)

Ish-imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, kishte folur rreth AAK-së dhe Ramush Haradinajt. Imami i cili ishte akuzuar për nxitje të urrjetje, përçarje dhe mosdurim kombëtar racor e fetar. Shefqet Krasniqin, si të dyshuar për veprën penale “nxitje e urrejtjes, përçarje ose mosdurim kombëtar, racor, fetar apo …

Artikulli i plotë »

Godet Shefqet Krasniqi: Ja kush do të jetë kryeminister i Kosovës (Video)

Ish-imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, kishte folur rreth AAK-së dhe Ramush Haradinajt. Imami i cili ishte akuzuar për nxitje të urrjetje, përçarje dhe mosdurim kombëtar racor e fetar. Shefqet Krasniqin, si të dyshuar për veprën penale “nxitje e urrejtjes, përçarje ose mosdurim kombëtar, racor, fetar apo …

Artikulli i plotë »