Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve renda

PAMJE TE RENDA/ Ariela dhe Aldisoni të shtrirë pranë njëri-tjetrit, polici i heq armën nga dora

Vrasësi i studentes 21-vjeçare Ariela Murati po mbahet në jetë vetëm nëpërmjet aparaturave mjekësore. Mjekët japin pak shpresë. Plumbi me të cilin qëlloi veten në kokë i ka shkaktuar plagë të pashërueshme. Një video e mbërritur në redaksinë e emisionit “Stop” në TV Klan tregon momentin menjëhere pas krimit.:Ja dhe …

Artikulli i plotë »

Pamje të rënda/ E kapën duke kryer marrëdhënie, vajza detyrohet të kryej sërish “live” në Facebook

Pamje të rënda/ E kapën duke kryer marrëdhënie, vajza detyrohet të kryej sërish “live” në Facebook Një sulm i tmerrshëm ndaj një vajze të re është transmetuar “live” në Facebook nga një grup të rinjsh, ku shihet një femër e cila e ofendon dhe dhunon vazhdimisht atë dhe i kërkon …

Artikulli i plotë »