Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve ramushi

Rama ia “rrëzon dorën” Haradinajt dhe tallet: Kam menduar se Ramushi ka fuqi si kali

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit në Shqipëri, është pritur në takim nga kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama.Siç njoftojnë burimet, mes dy krymeinistrave u diskutua për zhvillimet politike në rajon dhe për aktivitetet që do të organizohen në kuadër të Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastriotit-Skënderbeut, …

Artikulli i plotë »

Ramushi fyt për fyt me Albin Kurtin: Ramushi ia kthen Albin Kurtit: Mashtruesit ordineret…

Kandidati i PAN’it për Kryeministër, Ramush Haradinaj, ka thënë se mashtruesit utopik ordiner dhe eksperimentuesit po paraqiten si shpëtimtar. Ka thënë se të njëjtit po tentojnë t’ia nisin nga e para duke shkatërruar gjithçka që ka ndodhur deri më tash. Ky reagim i Haradinajt erdhi pas një thirrje të Albin …

Artikulli i plotë »

Albanien Secret Service – ASS: Fatmir lopa u mashtru nga Ramushi kurva…ndersa Kadri hajni i mashtroje te dyte…kurse legjenda Albin Kurti jav…

Kujtim Kurti nga Albanien Secret Service ka thene se… Albanien Secret Service – ASS: Fatmir lopa u mashtru nga Ramushi kurva…ndersa Kadri hajni i mashtroje te dyte…kurse legjenda Albin Kurti jav… Fatmir lopa u mashtru nga Ramushi kurva…ndersa Kadri hajni i mashtroje te dyte…kurse legjenda Albin Kurti jav rrasi te …

Artikulli i plotë »

Zbulohet kush do të jetë Kryeminster: Nuk është Ramushi, Hoti e as Albini, nuk do ta besni kush është(Foto)

Numrit të kandidatëve për kryeministër të Kosovës, iu shtua edhe një. Nuk është as nga asnjë parti politike, por nga një grup humoristësh të famshëm. Albin Kurtit të Vetëvendosjes, Avdullah Hotit të LDK-së dhe Ramush Haradinajt të AAK-së, po iu bashkëngjitet edhe Vedat Bajrami i Stupcave. Në profilin e tij …

Artikulli i plotë »