Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve publikisht

‘Sputniku’ rus ‘dirdhë’ Serbinë me shkrimin e fundit, edhe publikisht e njohi

Ligjin për dygjuhësinë sipas të cilit gjuha shqipe dhe maqedonase janë të barabarta nuk mund ta parandalojë presidenti i Maqedonisë, edhe pse ky ligj është shkak i të ashtuquajturës fazë e federalizmit të Maqedonisë. Kështu shkruan portali shtetëror rus “Sputnik” i cili transmeton lajme për Ballkanin nga zyra në Beograd …

Artikulli i plotë »

‘Sputniku’ rus ‘dirdhë’ Serbinë me shkrimin e fundit, edhe publikisht e njohi

Ligjin për dygjuhësinë sipas të cilit gjuha shqipe dhe maqedonase janë të barabarta nuk mund ta parandalojë presidenti i Maqedonisë, edhe pse ky ligj është shkak i të ashtuquajturës fazë e federalizmit të Maqedonisë. Kështu shkruan portali shtetëror rus “Sputnik” i cili transmeton lajme për Ballkanin nga zyra në Beograd …

Artikulli i plotë »

(VIDEO) : Ermal Mamaqi ‘ngacmon’ publikisht këngëtaren Mimoza Shkodra, shikoni çfarë i tha …

ë fundi, Ermali publikoi një video, në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë. Ishte pikërisht kënga “Dashni” e kënduar nga çifti më i ri në estradë, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu. “Goca bëni tagg të dashurin tuaj nëse është më i bukir se @seldi__qalliu ???????? Avash mi …

Artikulli i plotë »

Alberti nxjerr publikisht të palarat që Geti i bën brenda ‘BabaStars’ kurse Stresi i del në krah Albertit

Grupi më i suksesshëm ‘BabaStars’ janë duke u përballur me një krizë brenda tyre. Labeli BabaStars njihet si shumë i suksesshëm por jo të gjithë janë të kënaqur me punën që Geti e bën brenda këtij grupi, shkruan lajmi.net Ishte Albert Krasniqi ai i cili nxorri të palarat brenda ‘BabaStars’ …

Artikulli i plotë »