Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve prishen

‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video)

‘Prishen’ Naimi dhe Mihrija, këngëtarja tregon arsyjen (Video) Mysafirja e parë për emisionin e sontëm ‘Mirage’ ishte Mihrije Braha. Ajo foli për karrierën muzikore dhe jetën private, detaje të cilat nuk i keni ditur, shkruan lajmi.net Mihrije Braha na zbuloi detaje interesante nga dasma e kanagjeqi i saj, gjithashtu tregoi …

Artikulli i plotë »

Pasi prishën mardhëniet, ja me çka po i masin forcat Shkurta dhe Shyhreti (Foto)

Tashmë dihet se dy këngëtaret e muzikës popullore Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli, kanë prishur marrëdhëniet dhe nuk flasin me njëra-tjetrën. Që të dy palët kanë dhënë versione të ndryshme për arsyen e acarimit të marrëdhënieve që quan në “shkatërrim” e shoqërisë disa vjeçare mes tyre.Por duket se “lufta” mes …

Artikulli i plotë »