Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve pergjigjen

Pyetet kur ka qenë hera e fundit qe ka kryer marrëdhënie me një mashkull, Arbana me përgjigjen e saj do ju lë pa fjalë (Foto/Video)

Ishte zgjedhur me e bukura në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike. Ndonëse shumë kush mund të ketë dëshiruar ta ketë në krah, Arbana Osmani nuk është martuar. …

Artikulli i plotë »

Skandal: Arian Çani e pyet Iva Spahon, a do të pallohesh me mu një natë?, Iva spaho me përgjigjen e saj çmendi gjithë publikun

Dihet që në emisionin e Arian Çanit nuk ndodhë gjë tjetër pos çudirave. Ai shumë femna nga estrada shqiptare ka ftuar në emision dhe ka provokuar. Në emision e tij ndodhi edhe një çudi e radhës, ku ai modeles së njohur Iva Spaho i parashtroi një pyetje se a do …

Artikulli i plotë »

“Sonte te dhoma 69”/ Djali merr përgjigjen e shumëpritur pasi “çmend” vajzën, por më pas …

Zgjuarsia është gjë e mirë, por shpesh zgjuarsia e tepër vret. Kjo fjalë është e vërtetë nëse e keni përjetuar, por nëse jo… ky është rasti! Djemtë ndonjëherë i kalojnë kufijtë e zgjuarsisë, duke u përpjekur t’u bëjnë përshtypje vajzave, por nuk arrijnë të kuptojnë se veprimet e tyre mund …

Artikulli i plotë »

Incident në Kuvend, Xhaferi thërret sigurimin, ata nuk i përgjigjen

Talat Xhaferri: “Gjorçev Vlladimir, lëshoje foltoren, nuk ke fjalë. Gjorçev, lëshoje foltoren Gjorçev…..Largojeni Gjorçevin nga foltorja, sigurimi. Sigurimi, largojeni Gjorçevin nga foltorja”. Urdhërat e njëpasnjëshme të kryeparlamentarit Talat Xhaferri, sot hasën në vesh të shurdhër në sigurimin e Kuvendit. Talat Xhaferri: “Largoni nga foltorja, nuk e ka fjalën. Largoni nga …

Artikulli i plotë »