Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve pamje

Do të habiteni, Zbulohet një sekret i madh nga Genta Ismajli (Pamje)

Sa shumë ka ndryshuar ndër vite këngëtarja Genta Ismajli. Vërtet shumë. Sot, duket ndryshe. Edhe në fillim të karrierës ishte e bukur e atraktive, por pamja e saj është transformuar dukshëm, shkruan “Kosovarja”.Këngëtarja ka realizuar disa operacione plastike, që megjithatë asnjëherë nuk i ka pranuar publikisht.Genta e ka ndryshuar shumë …

Artikulli i plotë »

Lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë patent shofer në Kosovë / Pamje

Me datën 2 janar 2018 u nënshkrua kontrata për projektin “e–testimi”, në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe kompanisë përfituese “PBC” shpk.Në këtë kontratë parashihet kalimi i mbajtjës së provimit teorik për patent shofer nga forma manuale e deri tanishme, në atë elektronike, shkruan Gazeta NewBorn..per me shume kliko ne …

Artikulli i plotë »

Ndodhi edhe kjo gje… Ajo shkonte cdo dite në JOGA, por i dashuri i saj nuk iu beson syve cfarë sheh.. / Pamje

Je djale ka menduar që të testojë të dashurin e saj, duke futur një “rival” për ta provokuar. Ajo është lidhur me një grup djemsh që kapin mashtruesit ose e thënë ndryshe tradhtarët. Layla vendosi ta vendosë të dashuren e tij në provë me një burre zezak…per te par videon …

Artikulli i plotë »

Ahmeti vret vajzën e tij 17 vjeçare, tronditë lagjën – Ja arsyeja / Pamje

Ahmeti vret vajzën e tij 17 vjeçare, tronditë lagjën – Ja arsyeja (Video)Iftikhar Ahmedi ka vrarë vajzën e tij Shafilea 17-vjeçare, për shkak se ajo nuk pranonte kulturën palestineze. Por falë gjuhës së trupit krimi zbulohet gjatë një interviste televizive.Prindërit e 17-vjeçares i kanë thënë policisë se vajza e tyre …

Artikulli i plotë »