Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve pamje

Erdogan i shokon të gjithë: Shqiptarët dhe turqit janë një popull (Pamje)

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka folur para mijëra qytetarëve në qytetin e Bursës.Erdogan ka folur rreth operacionit kundër militantëve kurd në Siri, ku ka filluar të bombardojë përmes aeroplanëve caqet e tyre.“Ne do ta përfundojmë operacionin në një kohë shumë të shkurtër”, tha Erdogan rreth operacionit …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si në filma! (Video)

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si ne filma.Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe …

Artikulli i plotë »

Kosovari në Zvicër vozit 111 km në orë, Ajo se çka i ndodhi më pas do të habiteni (Pamje)

Policia rajonale e Zofingenit në Kantonin Aargau i konfiskoi veturën një 19-vjeçari kosovar, pasi kishte vozitur mbi 60 kilometra në orë, më shumë se sa ishte e lejuar.Ngjarja ndodhi në një rrugë të qytezës Oftringen në Zvicër. Kosovari, siç raporton AargauerZeitung, kishte vozitur 111 kilomtra në orë, në vend të …

Artikulli i plotë »

Gruaja e Ivanoviqit ‘shuplakë’ Daçiqit në varrimin e burrit të saj (Pamje)

Lule dhe qirinj për Oliver Ivanoviçin. Pa shumë fjalime dhe pa ceremoni shtetërore është varrosur lideri i serbëve të Mitrovicës. Homazhe kanë bërë edhe politikanët, nga kryeministrja Ana Brnabiq dhe përfaqësues të tjerë të politikës.Mijëra njerëz kanë ndjekur liturgjinë e shërbyer nga peshkopi Teodosije nga Kosova, shkruan abcnews, transmeton Gazeta …

Artikulli i plotë »