Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve pamje

Pamje nga aksidenti në Shqipëri, ku humbi jetën kosovari nga Gjermania (VIDEO) Kujdes pamjet…

Një i vdekur e disa të lënduar është bilanci i aksidentit që ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë, pasditen e sotme. Aksidenti është përshkruar si i rëndë. Tre makina janë ndeshur mes vete, derisa thuhet se ka humbur jetën një kosovar, i cili gjendej në makinën me targa të diasporës. “Ndeshje …

Artikulli i plotë »

Publikohen pamje nga dasma e djalit të Adem Grabovcit, do te befasohesh nga kjo qe ndodhi…

Javën e kaluar disa fotografi nga dasma e djalit të ish deputetit të PDK’së Adem Grabovcit, kishin pushtuar mediat. Por nga fotografitë e publikuar nuk keni parë akoma asgjë! Sot është publikuar video me momentet më të mira të dasmës së Ngadhnjim Grabovcit me Edonën, transmeton Magazina.al Në dasmë shihet …

Artikulli i plotë »

Pamje të frikshme: Derisa po peshkonte, peshkaqeni e sulmon duke i marrë “një copë këmbe” me vete Kujdes pamjet (Video)

Parker Simpson po peshkonte në brigjet e Key West, Florida, kur ai u sulmua nga një peshkaqen.Dhe në momentin që po bënte një gjë të tillë, përcjell Telegrafi, me sa duket i “provokuar” nga peshqit që po mbante Simpson, peshkaqeni e sulmon atë.Si pasojë, kafshimi i tij i shkaktoi atij …

Artikulli i plotë »

Pamje shqetësuese: Momenti kur nxirret trupi i personit të mbytur në Gërmi..Nese je i dobet mos e shiko sepse…

LAJMI FUNDIT: Tronditet Prishtina sapo ndodhi kjo gje në pishinën e Gërmisë ngushllime familjarve ? Në pishinën e Gërmisë është mbytur para pak minutash një person. Tashmë ekipet policore dhe ato mjekësore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë urdhëruar që të gjithë të largohen nga pishina. Per te …

Artikulli i plotë »