Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve pamje

Nuk do ta besoni se kë arriti ta arrestoj tani Policia e Kosovës në Mitrovicë? (Pamje)

Policia në Mitrovicë ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale ‘kanosje ndaj personit zyrtar’. Rasti i kanosjes është raportuar të ketë ndodhur rreth orës 11:00, në rrugën ‘Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë, në kohën kur zyrtari policor ishte duke komunikuar me të dyshuarit për një kundërvajtje në trafik, me …

Artikulli i plotë »

PAMJE TE RENDA/ Ariela dhe Aldisoni të shtrirë pranë njëri-tjetrit, polici i heq armën nga dora

Vrasësi i studentes 21-vjeçare Ariela Murati po mbahet në jetë vetëm nëpërmjet aparaturave mjekësore. Mjekët japin pak shpresë. Plumbi me të cilin qëlloi veten në kokë i ka shkaktuar plagë të pashërueshme. Një video e mbërritur në redaksinë e emisionit “Stop” në TV Klan tregon momentin menjëhere pas krimit.:Ja dhe …

Artikulli i plotë »

Do të habiteni se çka i dërgon një Shqiptar Presidentit Amerikan Trump (Pamje)

Shqiptari i dërgon një super video presidentit Amerikan Trump.Pas mesazhit nga Kosova për Donald Trumpin, tani edhe Shqipëria ka realizuar një video për presidentin amerikan. Shqipëria ka mirëpritur Trumpin me fjalët e tij. Kjo është një përgjigje ndaj Holandës ku mirëpriste zgjedhjen e Donald Trumpit, president.Ky klip është interesant dhe …

Artikulli i plotë »