Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

Për gjashtë vite nuk kishte konsumuar mish, pasi vendosi ta bëjë një gjë të tillë – ajo çfarë i ndodhi syve të saj shokoi të gjithë

Carly Fraser nga Kanadaja kishte vendosur të heq dorë nga mishi, dhe ta mbajë shpirtin gjallë me ushqim vegjetarian. Edhe pse e vetëdijshme që një vendim i tillë do të ndikojë drejtpërdrejt në trupin e saj, ajo as që kishte ëndërruar që një gjë e tillë do t’i ndodhë. Pas …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi ne Prishtine,vritet me 5 plumba i forti i tiranes së bashku me dy shokë (Video)

Është vrarë N.R. themeluesi i një prej karteleve më të dhunshme të drogës në Prishtine Trupi i N.R. është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një banese transmeton cudiralife.. Mjeko-ligjorët bëjnë të ditur se të katër viktimat janë vrarë…. per te shikuar videon kliko ne reklam …

Artikulli i plotë »