Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi rrëzohet aeroplani në Cyrih të Zvicrës, ka shumë të lënduar, dhe të vdekur ….

Tragjedi e Madhe: Sapo ndodhi rrëzohet aeroplani në Cyrih të Zvicrës, ka shumë të lënduar, dhe të vdekur …. Sapo ka ndodhur kjo tragjedi e madhe ku sipas mediave zvicrane mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 12:15 nga Aeroporti i Cyrihut është rrëzuar.Sipas të dhënave aeroplani është rrëzuar …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, Ngjarjen …

Artikulli i plotë »