Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

E fundit sapo ndodhi / Tronditet Kosova vdes deputeti ishte duke shkuar me veture tek.. (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet..Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur ne Leposaviq…per te par videon e plote kliko ne reklame….shtype reklamen per te …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga…

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka, ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ishin me një shpejtësi prej 200km/h, Ja ju sjellim edhe videon …

Artikulli i plotë »

Cfarë Ndodhi: Çmendet Milaim Zeka prek të pasmet e Mihrije Brahas në emision, reagimi i saj ka shokuar të gjithë (Pamje)

Çmendet Milaim Zeka prek të pasmet e Mihrije Brahas në emision, reagimi i saj ka shokuar të gjithë….Emisioni i shumë shikuar “Natën me Fatmir Spahiun”, ishte ai i cili i bashkoi dy fytyra shumë të njohura. Në këtë emision ishin Mihrije Braha dhe Milaim Zeka. Mihrija është gjithmon në qendër …

Artikulli i plotë »

Publikohet video ja si ndodhi vrasja e Florencit, e dashura e tij Eni Besa tregon ku e morri videon dhe thot se kercenohet nga.. (Video)

“Mos paçi fatin e Florencit”, shikoni ku i çojnë shqiptarët pa dokumente në Francë….Vdekja e Florencit ka tronditur gjithë shqipërinë ku dhe po vazhdojnë hulumtimet se kush e bëri këtë krimë.Por e dashura e tij Eni Besa sapo publikon videon si ndodhi vrasja ne burge,kujdes pamjet: shikoni cfarë ndodh ne …

Artikulli i plotë »