Monday , 23 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

“Piva ujë me limon çdo ditë për dy javë! Ja çfarë ndodhi”

Uji me limon është cilësuar gjithmonë si një mbrojtës i shëndetit dhe mirëqenies. Për të thuhet se ndihmon me tretjen, detoksifikon mëlçinë, fshin shenjat e plakjes, përshpejton metabolizmin, ndihmon me depresionin dhe ankthin, parandalon kancerin etj. Dyshojmë se mund t’i bëjë të gjitha këto, megjithatë, edhe nëse i bën disa …

Artikulli i plotë »

Sapo ndodhi në Kumanovë: Largohet flamuri maqedon, vëndoset ai shqiptar. Arrestohen brutalisht dy të rinj shqiptar (VIDEO)

Sapo ka ndodhur në qytetin e Kumanovës, ku flamuri shtetëror maqedon është larguar nga banderola në mes të qytetit dhe është vendosur flamuri kombëtar shqiptar, njofton TetovaSot. Policia e Kumanovës ka reaguar shpejt dhe ka arrestuar dy të rinj, nën dyshimin se këta dy të rinj kanë qenë kryerësit e …

Artikulli i plotë »